ریپل همه را قافل گیر کرد، 50 درصد صعود در عرض چند ساعت!

  • دی 5, 1399

قیمت ریپل طی 24 ساعت گذشته 52٪ سود را ثبت کرد. در پشت این تجمع شگفت آور یک فشار کوتاه بزرگ وجود داشت که باعث ایجاد نوسانات گسترده در عرض چند ساعت شد.

بدیهی است که روند صعودی ناشی از فشار کوتاه میان صرافی های آتی دلیل سرعت این رالی صعودی بود.

ریپل حدود چهار ساعت طول کشید تا از 0.2536 دلار به 0.3120 دلار برسد.وهمچنین در معاملات عمده از جمله بایننس به حدود 0.3550 دلار بازگشت.

چه چیزی باعث این فشار کوتاه مدت بزرگ ریپل شد؟

در 23 دسامبر ، وقتی کل بازار اصلاح شد ،ریپل بالاترین میزان تصفیه را مشاهده کرد و از بیتکوین واتریوم پیشی گرفت.

زمانی که قیمت یک حرکت بزرگ را ببیند و یک موقعیت طولانی (خرید) یا کوتاه (فروش) بیش از حد استفاده شود ، انحلال در بازارهای آتی اتفاق می افتد.

به عنوان مثال ، اگر یک معامله گر از اهرم 10 برابر استفاده کند ، یک معامله گر می تواند مبلغی را 10 برابر بیشتر از سرمایه پایه معامله کند. اما اگر قیمت دارایی 10 درصد در برابر موقعیت حرکت کند ، موقعیت از بین می رود و بی ارزش می شود.

در مورد ریپل، یک فشار طولانی پس از شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده از ریپل و دو نفر از مدیران آن رخ داد.

پس از آنکه قیمت ریپل به پایین ترین قیمت 0.2138 دلار کاهش یافت ، کاهش بیش از حد به دنبال داشت. اما از آنجا که بازار به شدت به سمت ریزش متزلزل شد ، فشار کوتاهی در 25 دسامبر رخ داد.

در نتیجه ، قیمت ریپل ظرف چهار ساعت رشد سریعی را تجربه کرد. در 24 ساعت گذشته ، اطلاعات سایت Bybt.com نشان می دهد که قراردادهای آتی ریپل به ارزش 73.5 میلیون دلار تصفیه شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.