تیم Wolfram Alpha برای ساخت “اوراگارد آوانگارد” با کاردانو همکاری می کند

  • آذر 27, 1399

Wolfram Alpha ، یک موتور مهم دانش محاسباتی است که فن آوری خدمات بزرگی مانند دستیار Apple Siri را ارائه می دهد قرار است با داده های بلاک چین کاردانو ادغام شود .

بر اساس اعلامیه روز پنجشنبه ، Wolfram Blockchain Labs یا WBL – زیرمجموعه Wolfram Research – با شرکت فناوری IOHK تاسیس چارلز هاسکینسون همکاری کرده است.

به عنوان بخشی از مشارکت ، WBL داده های بلاکچین کاردانو را در Wolfram Alpha ادغام می کند تا به توسعه دهندگان اجازه دهد داده های خارجی را در قراردادهای هوشمندکاردانو ادغام کنند. این مشارکت جدید به طور خاص در مورد کارهایی که به اصطلاح “سخنان آوانگارد” نامیده می شود ، صحبت خواهد کرد ، که به اعتقاد شرکت ها ، مولفه ضروری برای ساختن قراردادهای پیشرفته هوشمند است.

بر اساس این اعلامیه ، WBL و IOHK در سال 2021 فعالیت خود را آغاز می کنند و قصد دارند اواخر سال این ادغام را شروع کنند.

فناوری و دانش محاسباتی Wolfram قبلاً با سیستم عامل های بزرگ بلاکچین از جمله بلاکچین بیت کوین و شبکه اتریوم تلفیق شده بود. از دیگر سیستم عامل های یکپارچه می توان به چارچوب بلاکچین ARK و Bloxberg اشاره کرد که یک اقدام بزرگ بلاکچین به رهبری انجمن ماکس پلانک است.

علاوه بر این ، IOHK همکاری نزدیکی با WBL برای توسعه برنامه های مبتنی بر قرارداد هوشمند به عنوان بخشی از مأموریت گسترده تر امکان تجارت مبتنی بر بلاکچین و تحول در مدل کسب و کار خواهد داشت. پس از این مشارکت ، WBL همچنین قصد دارد برخی از مطالب خاص کاردانو را در مطالب دوره خود قرار دهد ، به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا یاد بگیرند که چگونه بهترین استفاده را از ابزارها و سخنرانی های Wolfram برای کاردانو داشته باشند.

Wolfram Alpha ابزاری برای پردازش زبان طبیعی و ارائه دهنده دستیاران هوشمند Apple’s Siri و Alexa است. Wolfram Alpha که توسط Wolfram Research توسعه یافته است ، به عنوان اصطلاحاً “موتور پاسخ” عمل می کند و مستقیماً با محاسبه پاسخ داده های ساختار یافته ، به سوالات واقعی پاسخ می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.