یکی از شرکت های اصلی مشاوره ال جی به شبکه اصلی بلاکچینی KardiaChain می پیوندد

  • آذر 27, 1399

یکی از شرکت های تابعه از کمپانی LG در راه اندازی شبکه اصلی پروژه بلاک چین KardiaChain شرکت خواهد کرد.

شرکت LG CNS ، یک زیرمجموعه آی تی و مشاوره شرکت ال جی ، با KardiaChain همکاری کرده تا به عنوان یک اعتبار سنج برای شبکه اصلی آینده خود در اواخر دسامبر عمل کند.

طبق اعلامیه 17 دسامبر ، LG CNS شبکه اصلی KardiaChain را در کنار شرکت های بزرگ ویتنامی مانند مجتمع چند ملیتی Geleximco ، تجارت جهانی فناوری HPT ویتنام و تاکسی Mai Linh Group راه اندازی خواهد کرد.

به عنوان بخشی از مشارکت ، KardiaChain همچنین با LG CNS همکاری خواهد کرد تا بلاکچین خود را با پروتکل بلاکچین خود LG CNS معروف به Monachain ترکیب کند. Monachain که در سال 2018 راه اندازی شده است ، به منظور تأیید اعتبار دیجیتال مبتنی بر بلاکچین و مدیریت زنجیره طراحی شده است.

به همین ترتیب ، KardiaChain و LG CNS قصد دارند در زمینه کاربردهای مختلف در زمینه هویت غیرمتمرکز و همچنین صدور و فناوری شهر هوشمند همکاری کنند. LG CNS همچنین هنگام ورود به بازار کره جنوبی که انتظار می رود در سال 2021 باشد ، از KardiaChain پشتیبانی خواهد کرد.

این همکاری جدید فقط دو هفته قبل از راه اندازی شبکه اصلی KardiaChain انجام می شود که در تاریخ 29 دسامبر به طور مستقیم آغاز می شود. Tri Pham ، مدیر عامل شرکت و بنیانگذار KardiaChain ، می گوید که مأموریت این شرکت تهیه یک بلاکچین قابل دسترسی برای میلیون ها کاربر است. طبق گفته فام ، KardiaChain “اولین بلاک چین قابل همکاری است که در جنوب شرقی آسیا راه اندازی شده است.”

شرکت ال جی الکترونیک کره جنوبی در سالهای اخیر به طور فعال در زمینه فناوری بلاکچین از طریق شرکت های تابعه خود تحقیق کرده است. در ماه مه سال 2020 ، ال جی الکترونیکس به شورای حکومتی Hedera Hashgraph پیوست . پیش از این ، LG CNS برای توسعه استانداردهای بین المللی هویت دیجیتال در کنسرسیوم شبکه جهانی وب با شرکت Evernym مستقر در ایالات متحده همکاری کرده بود.

همانطور که در سپتامبر 2019 گزارش شد ، LG در حال کار بر روی رقیبی برای تلفن های هوشمند بلاک چین Klaytn سامسونگ بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.