اتر با بالاترین قیمت خود در سال 2020 رسید

  • آذر 27, 1399

در حالی که همه نگاه ها به اوج های جدید بیت کوین معطوف است ، برخی از تحلیلگران پیش بینی می کنند اتریوم چهار رقمی خواهد شد.

در حالی که بیت کوین همچنان صعود به بالاترین سطح خود را ادامه می دهد ، اتر همچنین به دنبال اخباری که بورس کالای شیکاگو قصد دارد قراردادهای آتی ETH را در سال 2021 راه اندازی کند ، بالاترین قیمت های جدید سال را ثبت میکند.

بیتکوین در 16 دسامبر با افزایش 10 درصدی در یک روز از 19،140 دلار به 21،340 دلار افزایش یافت. در تاریخ 17 دسامبر ، BTC شاهد افزایش 4 درصدی روند صعودی تاکنون بوده است .

در حالی که به نظر می رسد بسیاری از معامله گران به نمودارهای بیت کوین چسبیده اند ، دیروز اتریوم نیز پس از کسب 8.5٪ به بالاترین حد سالانه رسیده است. امروز این ارز در بیتمکس قیمتش به بالای 656 دلار افزایش یافت ، در حالی که بازارها در حال حاضر نیم درصد بالاتر از قیمت پایانی دیروز 640 دلار هستند.

این تجمع به دنبال اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه CME قصد دارد معاملات آتی اتریوم را در سال 2021 با تصویب مقررات قانونی آغاز کند.علت این امر تقاضای زیاد مشتری برای محصول ذکر شده است.

CME قراردادهای آتی بیت کوین خود را در دسامبر 2017 آغاز کرد ، که نشان دهنده اوج رالی تاریخی آن سال است.

برخی تحلیلگران حتی صعود رو به بالای بیشتر را برای آینده اتریوم پیش بینی می کنند. کاربر توییتر “Altcoin Sherpa” خاطرنشان کرد که ETH تجمعات چند ماهه را در ماه دسامبر آغاز کرده است که برای هر سه سال گذشته حداقل 100٪ سود داشته است. به این ترتیب ، تحلیلگر پیش بینی می کند که اتر برای اولین بار از سال 2017 به زودی از 1000 دلار پیشی خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.