غول مالی ژاپنی اس بی آی شرکت تجارت رمزنگاری B2C2 را خریداری می کند

  • آذر 26, 1399

شرکت خدمات مالی ژاپن  90٪ سهام شرکت تجاری B2C2 را خریداری کرده است ، امیدوار است سرمایه گذاران نهادی را به رمزنگاری جذب کند.

غول مالی ژاپنی SBI در اقدامی برای پذیرش بیشتر صنعت ، اقدام به تملک یکی دیگر از ارزهای رمزنگاری شده کرده است. خدمات مالی SBI ، زیرمجموعه SBI Holdings ، یک شرکت تجارت رمزنگاری مستقر در انگلستان B2C2 را به دست آورد. طبق اعلامیه رسمی 16 دسامبر ، SBI 90٪ سهام B2C2 را خریداری کرده و آن را به یک شرکت تابعه تبدیل کرده است. در اطلاعیه یاد شده ، خرید در 15 دسامبر به پایان رسید.

با خرید جدید ، هر دو شرکت SBI و B2C2 قصد دارند فرصت های تجاری بیشتری را برای شرکت های اصلی مالی به دنبال سرمایه گذاری در رمزنگاری فراهم کنند. یوشیتاکا کیتائو ، رئیس و مدیر عامل SBI Holdings ، گفت که چشم انداز و تخصص B2C2 مکمل SBI است. کیتائو خاطرنشان کرد: “ما مشتاقانه منتظر همکاری مشترک هستیم زیرا رد پای خود را در بازارهای جهانی گسترش می دهیم.”

ماکس بونن ، بنیانگذار و مدیر عامل B2C2 ، تأکید کرد که بالاترین رقمهای جدید Bitcoin (BTC) که در سال 2020 ثبت شده است ، بار دیگر ثابت کرده است که دارایی های رمزنگاری “در صنعت مالی قابل اغماض نیستند”. بونن افزود: دارایی های رمزنگاری می توانند تأثیر فزاینده ای در بازار مالی در دهه آینده داشته باشند و ما افتخار می کنیم که در خط مقدم این تحول در SBI هستیم.

به گفته بونن ، B2C2 در سال 2015 تاسیس شده است ، یکی از محبوب ترین شرکت های تجارت رمزنگاری برای سرمایه گذاران نهادی است که دارای دفاتر در ایالات متحده ، ژاپن و انگلیس است. . وی همچنین انتظار دارد که B2C2 پس از تحصیل 20 کارمند جدید اضافه کند.

معامله جدید به دنبال توافق نامه خرید اولیه است که در اوایل سال جاری انجام شد. همانطور که قبلاً توسط Cointelegraph ژاپن گزارش شده بود ، SBI و B2C2 در اول ژوئیه سال 2020 با همکاری SBI به توافق نامه ای برای دستیابی به سهام اقلیت در شرکت رمزنگاری ، مشارکت عمده ای را اعلام کردند. به عنوان بخشی از معامله ، گزارش شده است که SBI از ماه ژوئیه به مشتریان خود اجازه تجارت از طریق بستر B2C2 را داده است.

در اواسط دسامبر ، SBI Holdings سرمایه گذاری مشترک رمزنگاری شده با بورس سهام اصلی سوئیس ، SIX Swiss Exchange را اعلام کرد. به عنوان بخشی از این ابتکار ، شرکت ها یک پلت فرم دارایی دیجیتال را در سنگاپور راه اندازی می کنند ، منوط به تصویب مقررات توسط مقام پولی سنگاپور.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.