ارسال کارت های Binance Visa به مشتریان اروپایی

  • آذر 25, 1399

Binance ، بزرگترین صرافی ارز رمزنگاری شده در جهان ، حمل و نقل کارت های فیزیکی Binance Visa خود را در منطقه اقتصادی اروپا آغاز کرده است. طبق اطلاعیه 14 دسامبر ، کاربران منطقه EEA به زودی کارت های ویزای فیزیکی Binance خود را دریافت می کنند. مشتریانی که قبلاً کارت را سفارش داده اند اکنون می توانند مراحل تحویل کالا را در کیف پول کارت خود انجام دهند.

همزمان با معرفی کارتهای فیزیکی خود در منطقه EEA ، Binance همچنین پشتیبانی Ether (ETH) را به کارت بدهی رمزنگاری خود اضافه کرد تا مشتریان اکنون بتوانند با altcoin پرداخت کنند. Binance خاطرنشان کرد: “به سادگی Ethereum را به کیف پول کارت خود منتقل کنید و آن را به بالای سکه های دیگر بکشید تا به عنوان دارایی پرداخت ترجیح داده شود.”

کارت فیزیکی Binance Visa محدودیت هزینه روزانه 8،700 یورو (10،600 دلار) دارد

در حالی که برداشت روزانه خودپردازها 290 یورو (350 دلار) است. همانطور که اعلام شد ، این کارت ها تا سال 2021 حداکثر 8٪ وجه نقد و هزینه صفر دارند.

Binance رسماً کارت بدهی رمزنگاری شده خود را در منطقه EEA در ژوئیه سال 2020 اعلام کرد و در ابتدا کارت های ویزای Binance مجازی را ارائه داد. Binance در آن زمان گفت: “برای کسانی که کارت فیزیکی می خواهند ، ما ظرف دو ماه آینده این مراحل را پردازش خواهیم کرد.”

از زمان اعلام برنامه های خود برای Binance Visa Card در آوریل 2020، Binance به طور فعال محصول جدید را تحت فشار قرار داده است. Binance پس از راه اندازی کارت در EEA ، قصد خود را برای گسترش در سراسر جهان و راه اندازی کارت بدهی رمزنگاری شده خود در کشورهایی مانند روسیه اعلام کرد.

یک نظر برای “ارسال کارت های Binance Visa به مشتریان اروپایی

  1. If you want to take a great deal from this piece of writing then you have to
    apply such techniques to your won web site.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.