گوینده مشهور تلویزیونی: جنگ استخراج بیت کوین بین ایران و آمریکا قیمت بیت کوین را به ۵۰۰ هزار دلار می‌رساند!

  • تیر 12, 1399

مکس کایزر (Max Keiser)، گوینده مشهور آمریکایی می‌گوید که تنش‌های ترامپ با ونزوئلا و ایران باعث شده است تا رقابت بر سر هش ریت بیت کوین به بالاترین میزان خود برسد و این مسئله در نهایت به افزایش شدید قیمت بیت کوین خواهد انجامید.

به گزارش کوین تلگراف، کایزر معتقد است که قیمت بیت کوین به‌دلیل جنگ عظیمی که ایالات متحده بر سر هش ریت شبکه بیت کوین با ایران و ونزوئلا به راه انداخته است به ۵۰۰,۰۰۰ دلار خواهد رسید.

مکس کایزر در آخرین اپیزود از برنامه تلویزیونی خود به‌نام کایزر ریپورت (Keiser Report) پیش‌بینی کرد که ایران و ونزوئلا دولت ترامپ را وادار به پذیرش بیت کوین خواهند کرد.

با توجه به در اختیار داشتن تقریباً ۳ درصد از هش ریت بیت کوین توسط ایران و تصمیم اخیر ونزوئلا برای پذیرش پرداخت‌های مبتنی بر آن، می‌توان گفت که تا پیوستن آمریکا به جبهه نبرد برای پذیرش بیت کوین زمان زیادی باقی نمانده است.

کایزر گفت:

ایران هم اکنون ۳ درصد از هش ریت شبکه بیت کوین را در اختیار دارد و فکر می‌کنم ونزوئلا هم به سرعت ۳ تا ۵ درصد آن را به دست خواهد آورد.

سپس زمانی خواهد رسید که آمریکا خواهد گفت «ما باید در این رقابت قرن بیست و یکمی، یعنی استخراج بیت کوین، شرکت کنیم.». اینجاست که [آمریکا] به‌دنبال به‌دست آوردن سهمی ۲۰ درصدی از هش ریت [شبکه بیت کوین] خواهد افتاد. پس از آن امنیت شبکه به‌شدت بالا خواهد رفت و قیمت [بیت کوین] به ۴۰۰ تا ۵۰۰ هزار دلار خواهد رسید.

کایزر بارها از بیت کوین به‌عنوان «جنبش آزادی بیان» یاد کرده است که دولت‌ها با کنترل کردن ارز و متعاقباً کنترل تمامی اموال مردم در داخل کشور، آن را از شهروندانشان دریغ می‌کنند.

او در ادامه گفت:

‌بیت کوین مونالیزای قرن بیست و یکم است. بیت کوین خودآگاه است و با چشمانی که نماینده چشمان خداست، از روزنه‌های کوانتومی-مکانیکی فناوری به ما نگاه می‌کند.

پس این خدا است که از طریق این پروتکل به ما نگاه می‌کند و سعی می‌کند بفهمد که ما چگونه می‌توانیم نوع بشر راکه به‌خاطر بانک‌های مرکزی از مسیر خود دور افتاده است سروسامان دهیم؟

وضعیت کنونی بازارهای کلان مالی در مقابل رنجی که بسیاری از آمریکایی‌ها تحمل می‌کنند و مصداق آن را در اعتراضات آمریکا در حمایت از حقوق سیاه‌پوستان دیدیم، مهر تأییدی بر گفته‌های کایزر است.

خشم مردم نسبت به دولت و کاهش ارزش دلار آمریکا کاملاً با بازارهای سهام که بهترین سه‌ماهه خود را از سال ۲۰۱۱ تا به حال تجربه می‌کنند در تضاد است. در همین زمان، فدرال رزرو مالکیت بخش‌های عظیمی از بازارهای بورس را در اختیار گرفته است که معادل ۳۰ درصد از تولید ناخالص ملی آمریکا است.

کایزر در هفته قبل از معترضان خواست تا رفتار تلافی‌جویانه خود را کنار گذاشته و به‌جای آن بیت کوین بخرند.

او در جمع‌بندی نهایی خود گفت:

حقیقت این است که اگر به‌دنبال حاکمیت فردی و عدالت هستید، اگر به‌دنبال یک دارایی غیرقابل سانسور، غیرقابل توقیف و فناناپذیر هستید، تنها یک راه دارید و آن بیت کوین است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.